Hamilton: Eleştiriler beni rahatsız etmiyor

Meksika’da kariyerinin 4.şampiyonluğunu elde eden Lewis Hamilton, buna rağmen hala kendisini eleştirenler olduğunu ve bu durumun kendisini rahatsız etmediğini söyledi.

Hamilton: Eleştiriler beni rahatsız etmiyor Formula1

Sene içinde Michael Schumacher’in en pole pozisyonu kazanma rekorunu kıran Mercedes pilotu, 2018’in ilk 3 yarışında da puan olursa, üst üste en çok puan alma rekorunu da Kimi Raikkonen’den devralmış olacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hamilton şöyle konuştu.

“Eleştiriler her zaman olacaktır. Kazansanız da kazanmasanız da insanlar hakkınızda konuşacak bir şeyler buluyorlar.

“Ben değerlerimi ve nerelerden geldiğimi biliyorum. Zaten benim için de yeterli olanlar bunlar.

“Açıkçası ailemden ya da kendimden bir eleştiri gelmediği sürece insanların konuştukları çok da umrumda değil. Yazdıkları ve söyledikleri şeylere rağmen ben başarılı olmaya devam ediyorum. Bu da en güzel cevap oluyor.

“Kariyerim boyunca beni destekleyen çok sayıda taraftarım vardı ve hepsine teşekkür ederim. Onlar için güzel sonuçlar almaya devam edeceğim.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.