Massa: Umarım Williams yetenekli birisini bulur

Felipe Massa, Williams’ın kendisinden boşalan koltuğa yetenekli bir pilot bulması gerektiğini söyledi.

Massa: Umarım Williams yetenekli birisini bulur Formula1

Takıma gelmesini istediği ismi dile getirmeyen Brezilyalı pilot, bununla birlikte başarılı olmak için nelerin gerekli olduğunu takımın bildiğini ve bu doğrultuda seçim yapacaklarına inandığını da ekledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Massa şöyle konuştu.

“Williams’ın benim yerime yetenekli ve başarılı bir pilota ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum. Aksi takdirde başarılı olmaları zor gözüküyor.

“Tabii ki takım bunu göremez ve başka şekilde bir karar alırsa yapabileceğimiz bir şey olmaz. Artık ne yazık ki sporda yetenekten daha önemli şeyler ortaya çıktı. Sponsorlar ne yazık ki tek başına başarı getirmiyor.

“Neyse ki henüz bütün takımlar bu doğrultuda karar vermiyor ve bu da gelecek için bir ümit olduğunu gösteriyor. Neler olacağını göreceğiz. Umarım 2018 Williams için daha iyi olur.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.