Massa: Kariyerimin her anında kendimi kanıtladım

Felipe Massa çıktığı son yarışta bile insanlara kendisini kanıtlamayı başardığını ve kariyerinde başardıklarından dolayı gururlu olduğunu söyledi.

Massa: Kariyerimin her anında kendimi kanıtladım Formula1

2017 sonunda emekli olduktan sonra Bottas’ın yerine tekrar Williams’a dönen Brezilyalı pilot, bu sene sonunda kesin olarak emekli olmuştu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Massa şöyle konuştu.

“Kendimi her zaman şanslı bir insan olarak görmüşümdür.

“Küçüklüğümde bu anların hayalini kurardım ve zaman geçtikçe bunları başardım. Bu yol boyunca bana destek olan herkese çok teşekkür ederim.

“Ailem tabii ki her zaman benim en büyük destekçim olmuştur. Böylesine uzun bir serüvende tek başınıza yol almanız neredeyse imkansız.

“Abu Dhabi’de damalı bayrağı geçtikten sonra özel bir şeyler yapmaya karar verdim ve aracımı start düzlüğüne götürdüm. Son yarışım olduğundan dolayı FIA’nın beni affedeceğini düşünüyorum.

“Kariyerim boyunca yarıştığım kişilerden dolayı çok mutluyum. Lewis ve Bottas da beni tebrik ettiler. Çok harika insanlarla yarıştım ve kariyerimde yaptıklarım beni hep gururlandırmıştır.”

Yıldırım Karabulut

Yıldırım Karabulut / Editör

Tüm Yazıları

Yıldırım Karabulut sitemizin Motor Sporları alanında çalışan editörlerinden biri olup favori sporu Formula 1'dir. TurkF1.com'dan önceki kariyerinde görsel basın mecrasında güncel Formula 1 haberciliği tecrübesi bulunan Yıldırım Karabulut aynı zamanda Endüstri Mühendisidir.