Sezonun son yarışı Mühye’de

2017 Ankara Mahalli Offroad Kupas Ankara Çankaya Mühye köyünde gerçekleştirilecek.

Sezonun son yarışı Mühye’de Diğer Seriler

2017 Ankara Mahalli Offroad Kupası 3.ve son yarışı,  09-10 Aralık tarihlerinde Ankara Offroad Kulübü (ANDOFF) tarafından Parkur Matbaacılık katkılarıyla Ankara Çankaya Mühye köyünde gerçekleştirilecek.

09 Aralık Cumartesi günü saat 11.30’da başlayacak olan yarışın ilk gününde orman etabı geçilecek ve 16.30'dan itibaren ilk gün tamamlanacak.

10 Aralık Pazar sabahı ise saat 11:00'den itibaren  mücadeleye devam edecek olan ekipler, bu kez mukavemet etabında kozlarını paylaşacaklar.

15.00'de sona erecek olan yarışın ödül töreni ise 16.00’da Villa Şahin’de gerçekleştirilecek.

F1, WRC, TURKF1,  OTO HABER,  MotoGP, otomobil, Otomotiv, OTO,  ARABA, Hybrid, Hibrit. FORMULA1, motor sporları, MOTOR, WEC, FIA,

Buğra Sezer

Buğra Sezer / Editör

Tüm Yazıları

Buğra Sezer TurkF1.com'un kurucusu, imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir.Bugüne kadar özellikle Motor Sporları medyası ve yazılı basında sayısız haber, köşe yazısı ve makale yazmış olması sebebiyle sektörde tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Bilgisayar Mühendisi olmakla beraber MIT (Massachusetts Institute of Technology) Girişimcilik eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve an itibari ile Californiya Berkeley Universtesinde Medya ve Pazarlama bölümünde uzaktan eğitim ile okumaktadır.